ΒΡΑΒΕΥΣΗ

ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΗ UNICEF

Οι μαθήτριες και οι μαθητές της  Γ2 τάξης  σχ.έτους 2010-2011 παίρνοντας  μέρος στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα της UNICEF                                                                                                                                                                                                                    "Τα Παιδιά Γράφουν και Ζωγραφίζουν τα Δικαιώματά τους " με το παραμύθι τους "Η Γκριζούπολη και η Χρωματιστή Κουκουβάγια" διακρίθηκαν και κέρδισαν  το τρίτο βραβείο .

Η ανακοίνωση και η απονομή του βραβείου  πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 16 Νοεμβρίου 2011 στη ¨Στοά του Βιβλίου" ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΜΕΓΑΡΟ,ΑΘΗΝΑ.

Το σχολείο μας ευχαριστεί και συγχαίρει όλα τα παιδιά του τμήματος και τη δασκάλα τους Μπομποτά Στέλλα για την τιμητική αυτή διάκριση που μας χάρισαν.

ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΥΠΟΥΡΓΟΥ